« Kody pocztowe SMS »
Pakiety i funkcjeE-maile

Pakiet E-maile

Obsługa poczty elektronicznej. Wysyłanie poczty elektronicznej. Rejestr wysłanych maili. Obsługa SMTP z TLS 1.2. Maile z załącznikami.

E-maile

✓ Obsługa poczty elektronicznej
✓ Wysyłanie poczty elektronicznej
✓ Rejestr wysłanych maili
✓ Obsługa SMTP z TLS 1
✓ 2
✓ Maile z załącznikami

E-mail

✓ E-mail: Korespondencja elektroniczna
✓ Edycja maila w HTML
✓ Obsługa załączników
✓ Podgląd załączników PDF

Ustawienia konta pocztowego

✓ Ustawienia konta pocztowego

Przykładowe ekrany

Ustawienia konta pocztowegoUstawienia konta pocztowego
Pakiet E-maile jest zintegrowanym narzędziem służącym do zarządzania i wysyłania poczty elektronicznej za pomocą protokołu SMTP.

- Obsługa poczty elektronicznej: Pakiet umożliwia wysyłanie i zarządzanie e-mailami w łatwy i intuicyjny sposób. Użytkownicy mogą również przeglądać historię swojej korespondencji dzięki wbudowanemu rejestrowi wysłanych e-maili.

- Wysyłanie poczty elektronicznej: Można łatwo tworzyć i wysyłać e-maile za pomocą pakietu. Oferuje on możliwość edycji treści e-maila w formacie HTML, umożliwiając tworzenie profesjonalnie wyglądających e-maili.

- Obsługa protokołu SMTP z TLS 1.2: Pakiet obsługuje protokół SMTP do wysyłania e-maili, a także zapewnia dodatkowe zabezpieczenia dzięki wsparciu dla protokołu szyfrowania TLS 1.2.

- Maile z załącznikami: Można dodawać załączniki do e-maili. Pakiet obsługuje różne formaty plików, w tym PDF, co jest szczególnie przydatne przy wysyłaniu takich dokumentów jak faktury. Wysyłka dowolnego dokumentu z programu jest całkowicie automatyczna.

Pakiet E-maile umożliwia konfigurację ustawień konta pocztowego. Można Użytkownicy mogą na przykład skonfigurować serwer SMTP, z którego chcą korzystać do wysyłania e-maili, a także dostosować ustawienia zabezpieczeń, takie jak wymaganie szyfrowania TLS.

Bardzo wygodną funkcją jest buforowanie wysyłki. Dzięki temu, można dodatkowo zweryfikować przygotowane e-maile przed ich faktycznym wysłaniem. To pozwala unikać błędów lub pomyłek, które mogą być dotkliwe w skutkach.

Kup teraz →pakiet E-maile

Historia taka, jak Twoja...

Wyobraź sobie, jak możesz wykorzystać opisane funkcje. Potem nam o tym opowiedz, na przykład tak: →

Napisz swoją historię! Wypróbuj pakiet E-maile i przekaż nam swoją opinię.

Nie zapomnij dopisać się do listy referencyjnej. Użytkownicy obecni na naszej liście referencyjnej korzystają z preferencyjnych warunków.

Funkcja buforowania to prawdziwy game-changer. Dzięki niej, mogę przygotować wszystkie moje wiadomości e-mail, a następnie przechowywać je w buforze do przeglądania i ewentualnej edycji przed ostatecznym wysłaniem. To daje mi spokój ducha, wiedząc, że mam jeszcze jedną szansę na sprawdzenie i upewnienie się, że wszystko jest tak, jak powinno być, zanim kliknę przycisk Wyślij.

Czasami, kiedy jestem w pośpiechu, łatwo jest przeoczyć drobne błędy lub pomylić odbiorców. Ale dzięki tej funkcji, mogę to wszystko sprawdzić i poprawić, zanim moje wiadomości zostaną ostatecznie wysłane.

W standardzie...

Pakiet E-maile jest w standardzie następujących aplikacji:
✓ Firma 365
✓ Firma CRM
✓ Firma ERP
✓ Firma JPK
✓ Druczek
✓ Druczek CRM
✓ Druczek ERP
✓ Druczek JPK
✓ Moje Faktury
✓ Faktura START
✓ Faktura VAT
✓ Faktura PLUS
✓ Faktura CRM
✓ Faktura ERP
✓ Faktura JPK
✓ Faktura Start 365
✓ Faktura 365
✓ Fakturzysta 365
✓ Fakturowalnia ISP 365
✓ Umowy 365
✓ Przelewy 365
✓ Hotel 365
✓ Lokator 365
✓ Wspólnota 365
✓ Serwis 365
✓ Warsztat 365
✓ Zlecenia 365
✓ Opony 365
✓ Gabinet 365
✓ Kancelaria 365
✓ Rolnik 365
✓ Szkoła 365
✓ Kody 5
✓ Kody 65
✓ Kody 365
✓ Kody 365 MAX
✓ Lorem ipsum
Kup teraz →pakiet E-maile

Pakiet E-maile
Obsługa poczty elektronicznej. Wysyłanie poczty elektronicznej. Rejestr wysłanych maili. Obsługa SMTP z TLS 1.2. Maile z załącznikami.